Opcje przeglądania

Suszarki do rąk bezdotykowe to nowoczesne, wysokiej klasy urządzenia, które doskonale spisują się w budynkach użyteczności publicznej czy biurowcach. Wśród najbardziej popularnych i najchętniej wybieranych przez klientów znajdują się obecnie suszarki do rąk elektryczne takich producentów jak Dyson, Warmtec, Faneco i Impeco. Wszystkie wyróżniają się niezawodnością, perfekcyjnym wykonaniem i zgodnością z aktualnymi trendami. Stanowią również idealną odpowiedź na specyficzne potrzeby współczesnych, często bardzo wymagających klientów.

Nowoczesne suszarki do rąk elektryczne zachwycają nie tylko szybkością działania, oryginalną stylistyką i niezawodnością. Są również bardzo ekonomiczne i choć nie wszyscy o tym wiedzą – użytkowanie elektrycznej suszarki do rąk jest zdecydowanie tańsze niż używanie papierowych ręczników.

Choć trudno w to uwierzyć, użytkowanie suszarki do rąk może przynieść właścicielowi firmy nawet kilka tysięcy złotych oszczędności rocznie. Zakładając, że wśród 200 zatrudnionych przez firmę osób, codziennie każda z nich choć raz skorzysta z toalety, na zakupie 1 suszarki będzie można zaoszczędzić 2 tysiące złotych.

Korzystanie z papierowych ręczników będzie w tej sytuacji zdecydowanie droższe. Zwłaszcza, biorąc pod uwagę fakt, że pracownicy często używają ręczników mało ekonomicznie, pobierając (i wyrzucając do kosza) zbyt dużą ich ilość.

Aby suszarka była funkcjonalnym i trwałym elementem łazienki, powinna być wybrana na podstawie indywidualnych preferencji i konkretnych wytycznych. Wybierając dostosowany do potrzeb pomieszczenia model, warto wziąć pod uwagę przede wszystkim:

1. Natężenie ruchu w pomieszczeniu. Jeśli natężenie ruchu w pomieszczeniu, w którym umieścimy suszarkę jest znaczne, warto zainwestować w wyjątkowo trwały model, który uniesie nawet całodobowe, intensywne użytkowanie. W takich miejscach znakomicie sprawdzą się modle energooszczędne, umożliwiające szybkie wysuszenie dłoni. Prawdziwym hitem szybkości będzie z całą pewnością suszarka Airblade produkowana przez firmę Dyson. Airblade umożliwia wysuszenie dłoni już w ciągu 12 sekund!

W przypadku tłumnie odwiedzanych przestrzeni, świetnym wyborem będzie również niezawodna uszarka do rąk Optima firmy Merida. Optima sprosta nawet najtrudniejszym wyzwaniom i sprawdzi się znakomicie nawet w najtrudniejszych warunkach.

Jeśli szukasz suszarki do pomieszczenia o nieco mniejszym natężeniu ruchu możesz wybrać kompaktowy model z obudową z trwałą plastiku ABS. Niezaprzeczalnym walorem takiej suszarki będzie atrakcyjna cena.

2. Poziom hałasu – bardzo istotny dla wielu osób parametr. Do niewielkich przestrzeni, w których pomieszczenia biurowe usytuowane są blisko łazienek warto wybrać mniejsze suszarki, których praca będzie zdecydowanie bardziej cicha. Praca większych modeli często będzie się wiązać z nieco wyższym poziomem hałasu. Doskonałym rozwiązaniem będzie wybór suszarki, która umożliwi ręczne regulowanie mocy, szybkości obrotów i co za tym idzie głośności.

Taką suszarką jest np. suszarką do rąk ExtremeAir firmy American Dryer. Przy największej prędkości suszarka może osuszyć ręce nawet w 10 do 15 sekund! Przy takich parametrach urządzenie pracuje w zakresie powyżej 80 dB. Zmniejszając poziom mocy suszarka może działać przy głośności około 63 dB. Dzięki możliwości samodzielnej regulacji najważniejszych parametrów ExtremeAir może być używana zarówno na terenie dużych obiektów o największym natężeniu ruchu, jak również na terenach, gdzie niezbędne jest zachowanie niskiego poziomu hałasu np. w studiach telewizyjnych.

3. Charakter przestrzeni – w niewielkich biurach najlepiej sprawdzą się ciche suszarki w obudowanych innych niż metalowa. W obiektach użyteczności publicznej, w obiektach sportowych i rekreacyjnych najlepszym wyborem będą wandaloodporne, najbardziej trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne modele. W nowoczesnych, ekskluzywnych biurach świetnie sprawdzą się suszarki kieszeniowe. Suszarki do rąk kieszeniowe wyróżniają się oryginalnym designem i wysublimowaną stylistyką. Będą więc nie tylko funkcjonalnym, ale również dekoracyjnym elementem łazienki.

Jeśli szukasz suszarki, która będzie odpowiednia do pomieszczeń, w których przechowuje lub produkuje się żywność, zainwestuj w nowoczesną suszarkę ze specjalnym filtrem, który zmniejsza ilość znajdujących się w powietrzu bakterii. Takie rozwiązanie znajdziesz w suszarce Airblade firmy Dyson. Jest to jedyna dostępna na rynku suszarka do rąk, której zdatność do zastosowania w przemyśle spożywczym potwierdzona jest certyfikatem HACCP.

Suszarki do rąk

Suszarka do rąk 1200 W Halny Faneco Suszarka do rąk 1200 W Halny Faneco
Producent: Faneco
Cena:

159,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl