Suszarki basenowe do włosów i ciała

Każdy, kto przynajmniej od czasu do czasu korzysta z uroków basenu, doskonale wie, jak ważne po wyjściu z wody, zwłaszcza w chłodne dni jest dokładne osuszenie włosów. Baseny, które dbają o wysoki standard i zdrowie oraz komfort swoich klientów, mają w swoim wyposażeniu basenowe suszarki do włosów o dużej mocy i ergonomii, by ta ważna czynność przebiegała w sposób szybki, przyjemny i komfortowy.
Pomocne Centrum Zaopatrzenia wychodzi naprzeciw tej potrzebie, posiadając w swoim asortymencie najwyższej jakości urządzenia, pochodzące od renomowanych producentów – Warmtec, Fumagalli, Starmix. To bardzo ważne, by sprzęt, z którego korzystają klienci, pracował nienagannie i bezawaryjnie z uwagi na trudne warunki eksploatacji i duże natężenie użytkowników.

Suszarki do włosów basenowe – gdzie jeszcze znajdują zastosowanie?

Wbrew swojej nazwie suszarki tego typu nie znajdują zastosowania jedynie na basenach. Sprawdzają się dobrze wszędzie tam, gdzie ludzie podejmują wysiłek fizyczny lub mają do czynienia z wodą, a następnie muszą zadbać o własną higienę. Z tego względu suszarka do włosów basenowa to obecnie nieodłączny atrybut w takich miejscach, jak kluby sportowe, kluby fitness, SPA czy siłownie. Właściciele lokali, dla których liczy się komfort i zadowolenie klientów, udostępniają im do użytku najwyższej jakości suszarki do włosów.

Basenowa suszarka do włosów – jak wybrać najbardziej odpowiednią?

Basen jest specyficznym miejscem dla urządzeń elektrycznych ze względu na duży poziom wilgoci, stanowiący bezpośrednie zagrożenie dla ich bezawaryjnej pracy, a nawet zdrowia klientów. Z tego powodu basenowa suszarka do włosów musi spełniać co najmniej dwa nadrzędne kryteria. Po pierwsze charakteryzować się dużą mocą, a co za tym idzie siłą ciągu, aby jak najszybciej osuszać włosy klientów, którzy opuścili basen. Po drugie ogromne znaczenie mają materiały, z jakich została wykonana.

W przypadku tworzyw sztucznych dobrym rozwiązaniem będzie użycie do wykonania obudowy suszarki, plastiku ABS. Wspomniane tworzywo posiada wiele właściwości, które sprawiają, że suszarka dobrze sprawdzi się na basenie. Chodzi przede wszystkim o ogromną trwałość i wytrzymałość, a także odporność na wilgoć.

Metalowe elementy obudowy suszarki powinny zostać natomiast wykonane ze stali nierdzewnej, co będzie stanowiło zabezpieczenie przed korozją, a także gwarancję długowieczności i wytrzymałości.

Basenowa suszarka do włosów powinna charakteryzować się nienagannym i starannym wykonaniem. Basen jest miejscem, w którym będzie narażona na uszkodzenia mechaniczne, a także groźbę, że woda przedostanie się do wnętrza obudowy. Dlatego zakup sprzętu od renomowanego i sprawdzonego producenta, zagwarantuje jego długą pracę i bezawaryjność. To dobra inwestycja w przyszłość.

Kolejny aspekt, który wyróżnia suszarki najwyższej klasy to stosunkowo cicha praca. Trudno wyobrazić sobie całkowitą eliminację hałasu w przypadku pracy tego typu urządzeń, jednak poszczególne modele różnią się między sobą liczbą emitowanych decybeli. W Pomocnym Centrum Zaopatrzenia znajdą Państwo modele suszarek basenowych, których praca jest na tyle cicha, że nie przeszkadza w toczeniu rozmów w pobliżu pracującego urządzenia i dzięki temu nie ogranicza komfortu gości.

Suszarka do włosów i ciała – naścienna alternatywa dla ręcznika

Dobrze wyposażone baseny i inne obiekty sportowe, w których po wysiłku fizycznym należy zadbać o higienę, zapewniają swoim klientom możliwość skorzystania z naściennej suszarki do włosów i ciała. To ciekawa alternatywa dla ręczników, których pranie i przechowywanie w dużych ilościach bywa pracochłonne i czasochłonne. Klienci odwiedzający basen zyskują również na tym, że nie muszą zabierać ze sobą z domu własnego dużego ręcznika.
Urządzenia tego typu charakteryzują się bardzo dużą mocą, dzięki której proces suszenia przebiega błyskawicznie, jednocześnie jest całkiem komfortowy. Ciepły podmuch powietrza z pewnością dostarcza dodatkową przyjemność ciału. Długi wąż, na którym umieszczona jest obrotowa końcówka suszarki zapewnia swobodny dostęp do każdej części ciała.
Wysokiej klasy sprzęt posiada dodatkowo szereg cech, które ułatwiają korzystanie z niego, a także pozwalają oszczędzać energię. Dobra suszarka włącza się automatycznie po zdjęciu słuchawki z obudowy i wyłącza po upływie określonego czasu. Końcówka suszarki powinna być w trosce o komfort użytkowników, stosownie zabezpieczona przed nadmiernym nagrzewaniem.

Łatwy montaż suszarki

Każda z suszarek dostępna w ofercie Pomocnego Centrum Zaopatrzenia charakteryzuje się ponadto ergonomicznymi gabarytami i prostym montażem. W zestawach znajdują się wkręty i śruby służące umieszczeniu urządzenia na ścianie, a także instrukcja montażu i użytkowania. Na wszystkie urządzenia udzielamy gwarancji.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. W naszym asortymencie z pewnością znajdą Państwo sprzęt dostoswany do indywidualnych potrzeb lokalu, w którym będzie pracował, w interesującym Państwa przedziale cenowym.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl