Purell

Purell to marka, która należy do przedsiębiorstwa GOJO. Produkty marki Purell, żele do dezynfekcji rąk oraz dozowniki do żelów, można nabyć już od roku 1988. Od samego początku swojej działalności marka obejmuje produkty, których jakości nie sposób nic zarzucić. Stąd produkty Purell można znaleźć w wielu obiektach użyteczności publicznej na całym świecie, w których zachowanie wysokich standardów higieny jest prawdziwym wyzwaniem.

Produkty Purell w publicznych toaletach i łazienkach

Wszyscy wiemy bardzo dobrze, że w łazienkach oraz toaletach, które są każdego dnia użytkowane przez wiele osób, zachodzi bardzo wysokie ryzyko rozprzestrzeniania się różnych chorób. Jak temu zapobiec? Oczywiście, inwestując w odpowiednie środki, które pomogą w zachowaniu wysokich standardów higieny. Przydatne mogą okazać się produkty marki Purell, zwłaszcza innowacyjny żel do dezynfekcji rąk. To preparat dostosowany do szczególnych potrzeb pracowników gastronomii, służby zdrowia itd. Rozprzestrzenianiu się zarazków dodatkowo zapobiega nowoczesny dozownik do żelu do dezynfekcji rąk. Można oczywiście zdecydować się na produkty tego samego producenta.

Dezynfekcja rąk a produkty Purell

Produkty Purell to unikalne rozwiązanie, które znacznie zwiększa bezpieczeństwo korzystania z łazienek w obiektach użyteczności publicznej. Skuteczna dezynfekcja rąk nigdy nie była tak prosta! Szacuje się, że żel do dezynfekcji rąk Purell pozwala na skuteczne usunięcie nawet 99,9% drobnoustrojów z naszych dłoni. To naprawdę znakomity wynik. Żel do dezynfekcji Purell jest bezbarwny, ma neutralny zapach, produkt został oczywiście dokładnie przetestowany klinicznie. Jest to preparat całkowicie bezpieczny dla naszego zdrowia, znakomicie działa antybakteryjnie, można go wykorzystywać z powodzeniem także i w placówkach medycznych. Warto wspomnieć, że Purell to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, jeśli chodzi o dezynfekcję rąk.

Dozowniki do żelu Purell

Producent zadbał o wygodę swoich klientów. Jego żele dezynfekcyjne dostępne są w opakowaniach kompatybilnych z dozownikami do żeli dezynfekujących tej samej marki. Dozowniki do żelu Purell to innowacyjne rozwiązanie, które będzie stylistycznie pasować doskonale do nowocześnie urządzonych łazienek i toalet. Typowy dozownik do żelu do dezynfekcji marki Purell to wykonany z wytrzymałego tworzywa ABS dyspenser, który umożliwia higieniczną, a przy tym naprawdę precyzyjną aplikację żelu dezynfekującego. Można zdecydować się na dozowniki na wkłady o różnej wielkości.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl