Przewijaki dla niemowląt do pokoju matki z dzieckiem oraz toalet

Przewijaki dla niemowląt to obecnie niezbędne wyposażenie niemal każdej publicznej toalety przeznaczonej dla matki z dzieckiem, basenowej przebieralni, toalety na stacji benzynowej.

Z przewijaka dla niemowląt coraz częściej można skorzystać także w supermarkecie, salonie samochodowym czy restauracji.

Montowane na ścianie powinny zapewnić nie tylko komfort i wygodę użytkowania, ale przede wszystkim całkowite bezpieczeństwo dziecka.

Wśród dostępnych w naszej ofercie modeli znajdują się przewijaki poziomie, pionowe, naścienne oraz wnękowe.

Trwały, bezpieczny dla dziecka materiał

Przewijak dla niemowląt, wykonany z bezpiecznego dla dziecka materiału polietylenu super-liniowego LLDPE zapewnia komfort użytkowania i ochronę delikatnej skóry malucha. Materiał jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne, co przekłada się nie tylko na zwiększenie bezpieczeństwa, ale również na trwałość przewijaka.

Dzięki swojej gładkiej strukturze, czyszczenie przewijaka wykonanego z LLDPE jest wygodne i szybkie.

Lekkość i ergonomiczna konstrukcja

Najlepszym rozwiązaniem do niewielkiej toalety będzie lekki przewijak ścienny składany. Dzięki możliwości złożenia zajmuje niewiele miejsca, co znacząco poprawia komfort użytkowania pomieszczenia. Dodatkowo, składany blat jest zdecydowanie mniej narażony na zabrudzenia oraz działalność bakterii i chorobotwórczych drobnoustrojów. Ergonomiczna konstrukcja sprawia, że użytkowanie przewijaka jest wygodne zarówno dla malucha, jak również dla jego opiekuna.

Dzięki prostej formie i łatwości montażu, przewijak można zamontować na ścianie szybko i sprawnie.

Dodatkowe udogodnienia

Przewijak dziecięcy montowany do ściany powinien być nie tylko wygodny dla dziecka, ale również dla mamy. Oferowane przez nas modele zostały wyposażone w dodatkowe udogodnienia takie jak wieszaki na torbę czy pojemnik na mokre chusteczki.

Pas bezpieczeństwa, który z powodzeniem można zapiąć jedną ręką umożliwia utrzymanie dziecka w stałym położeniu.

Dzięki dodatkowym funkcjonalnościom przewijanie dziecka będzie komfortowe bez względu na warunki zewnętrzne.

Niektóre modele nowoczesnych przewijaków posiadają również instrukcję w języku Braille’a. Dzięki temu są one w pełni przystosowane do użytkowania przez osoby głuchonieme, co z całą pewnością jest ich ogromnym walorem.

Niezbędne certyfikaty

Funkcjonalne, profesjonalne stanowisko do przewijania dzieci powinno być wyposażone w stosowne certyfikaty, podkreślające ich bezpieczeństwo i przyjazny stosunek do środowiska naturalnego. Wśród nich znajdują się m.in.:

* A.D.A. – przewijaki przystosowane do tego, by korzystały z nich również osoby niepełnosprawne; * CPSIA – bezpieczeństwo użycia przez konsumenta;

* RoHS – zgodne z dyrektywą unijną, która nakłada ograniczenia w zakresie zawartości szkodliwych materiałów bądź ich używania w trakcie produkcji;

* CE – certyfikat zgodności.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl