Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Pojemniki, dozowniki, uchwyty, stojaki i podajniki na ręczniki papierowe

Zdajemy sobie sprawę, że każda toaleta, ze względu na częstotliwość użytkowania, lokalizację, wystrój, czy swoją powierzchnię wiąże się z różnymi wymaganiami klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo pojemniki dostosowane do wszystkich typowych wymiarów rolek – od 14 do aż 40 centymetrów. Mniejsze modele doskonale sprawdzą się w toaletach o niewielkiej powierzchni, większe polecamy do instalacji w hotelach lub centrach handlowych, gdzie ruch jest za zwyczaj bardzo duży i ręczniki należy stosunkowo często uzupełniać.

Wszystkie oferowane modele charakteryzują się doskonałą ergonomią, a także wygodą użytkowania. Kontrola zużycia papieru jest możliwa dzięki specjalnemu wizjerowi, a wymiana rolki odbywa się w prosty sposób za pomocą kluczyka, co zapobiega kradzieżom papieru. Doskonale działający uchwyt na ręczniki papierowe zapewnia szybką dystrybucję i uniknięcie kolejek przy pojemniku. W często uczęszczanych miejscach ręczniki papierowe jednorazowe zwykle sprawdzają się lepiej niż suszarka.

Różnorodność dostępnych wariantów sprawia, że z łatwością znajdą Państwo wśród nich idealnie pasujący pod względem designu model do określonego wystroju toalety.

Dozownik ręczników papierowych – listki typu ZZ

Do często odwiedzanych toalet, zwłaszcza takich o stosunkowo niewielkiej powierzchni, sprawdzone rozwiązanie stanowią listki typu ZZ. W naszej ofercie znajdują się tego typu dozowniki o różnych pojemnościach listków i interesującym designie, które dzięki wykonaniu ze stali nierdzewnej pasować będą praktycznie do każdej toalety. Pojemnik na ręczniki papierowe składane, mogą mieścić od jednej ryzy – 250-300 listków, do 2 ryz papieru. Przy niezbyt wielkich rozmiarach charakteryzują się zatem dużą wydajnością.

Podajnik do ręczników papierowych – na co jeszcze zwrócić uwagę?

Chociaż zakup podajnika wydaje się sprawą banalną, przed jego dokonaniem warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Jednym z nich jest głębokość pojemnika. Większość dostępnych na rynku ręczników papierowych ma szerokość 13 cm i nasz asortyment uwzględnia ten standard.

W przypadku pojemników i dozowników wykonanych ze stali nierdzewnej, dość dobrym pomysłem w często uczęszczanych toaletach będzie wybór modelu ze stali szczotkowanej. Jej właściwości sprawią, że na powierzchni pojemnika nie będą widoczne tłuste plamy i odciski palców, które przecież pojawiają się nawet w doskonale zadbanych toaletach.

Wybierając konkretny podajnik lub pojemnik powinniśmy wziąć również pod uwagę pozostałe elementy wyposażenia toalety, takie jak dozowniki do mydła, czy rolki papieru toaletowego, a także detale wykończenia łazienki. Pomocne centrum zaopatrzenia oferuje zakup zestawów zawierających wszystkie niezbędne elementy wyposażenia publicznej toalety, utrzymane w spójności kolorystycznej i designerskiej. Funkcjonalność to nie wszystko. Pamiętamy, że toaleta to miejsce, które nasi goście z pewnością odwiedzą nie raz, dlatego poza potrzebami higienicznymi, powinniśmy zadbać również o to, by jej wystrój cieszył oczy odwiedzających.

Pojemniki i podajniki na ręczniki papierowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl