HiG - Producent Wyposażenia Toalet Publicznych

HiG to producent kompleksowego wyposażenia sanitarnego. Od lat bada potrzeby swoich klientów oraz pozyskuje wiedzę na temat najlepszych rozwiązań higienicznych, by być liderem w branży. Chętnie wspiera również lokalny rynek i współpracuje z wieloma dystrybutorami w całym kraju. Ponadto marka HiG stawia na ekologiczny proces produkcji zgodny z wymaganiami legislacyjnymi oraz wysoki poziom obsługi klienta, a dzięki zdobytemu doświadczeniu i zaufaniu klientów, może pochwalić się szeroką ofertą, dostosowaną do najbardziej wymagających użytkowników.

Wśród różnorodnej gamy asortymentu znaleźć można zarówno profesjonalny sprzęt sanitarny, jak i wkłady celulozowe i środki chemiczne, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania łazienki firmowej. W ofercie dostępne jest zatem wyposażenie toalet publicznych, wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej lub tworzywa ABS, a w nim: suszarki do rąk, podajniki na papier toaletowy, pojemniki na ręczniki papierowe oraz dozowniki na mydło czy kosze na śmieci. Dopełnienie oferty stanowią atestowane i wydajne wkłady oraz drobne wyposażenie toalet takie jak: szczotka toaletowa czy odświeżacz powietrza.

Prócz tego marka HiG dba o specjalistyczne udogodnienia toalet dla niepełnosprawnych, których zastosowanie wpływa na poziom standardu łazienek i samopoczucie użytkowników. Proponuje między innymi nierdzewne uchwyty i poręcze dla niepełnosprawnych oraz siedziska prysznicowe, wymagane w pomieszczeniach z natryskami.

HiG jako popularny producent wyposażenia toalet publicznych stara się również zawsze dostosowywać ofertę do oczekiwań i budżetu klienta, niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności. W asortymencie nie brakuje więc szczególnie przygotowanych pozycji dla hoteli (suszarka hotelowa), restauracji (pojemnik na serwetki gastronomiczne) oraz sekcji personelu sprzątającego (wózek do sprzątania na kółkach). Proponuje również nowoczesne rozwiązania, usprawniające korzystanie z toalety młodym mamom (przewijak dziecięcy) oraz posiada sprzęt niezbędny w służbie zdrowia (bateria łokciowa, dozownik łokciowy płynu dezynfekującego).

Firma HiG dysponuje dużymi zasobami magazynowymi, dlatego jest w stanie dostarczyć sporą ilość towaru na terenie całego kraju. Posiada grono wyszkolonych ekspertów, którzy chętnie zaproponują kompleksowe rozwiązania higieniczne, odpowiednie dla danego segmentu gospodarki. Chętnie nawiąże również współpracę z dystrybutorami, oferując kompleksowe wsparcie w całym procesie sprzedaży.

W stałej ofercie producenta wyposażenia do toalet publicznych znajdą Państwo:

  • dozowniki do mydła HiG wykonane z tworzywa ABS oraz stali nierdzewnej
  • ekonomiczne i ergonomicze suszarki do rąk HiG
  • podajniki papieru HiG (papieru toaletowego i ręczników papierowych
  • uchwyty dla niepełnosprawnych HiG oraz akcesoria łazienkowe dla seniora
  • przewijaki dla niemowląt HiG (do restauracji oraz pokoju matki z dzieckiem)

HiG

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl