Gojo

Higiena rąk ma ogromny wpływ na stan naszego zdrowia. Warto zatem przyłożyć dużą wagę do tej kwestii, zwłaszcza, gdy chodzi o użytkowanie toalet oraz łazienek publicznych. W takich miejscach, jak restauracje, placówki służby zdrowia, galerie handlowe itd. prawdopodobieństwo rozprzestrzenienia się zarazków jest bardzo wysokie. Warto zastosować nowoczesne produkty, które pomogą w zachowaniu higieny – mogą to być chociażby rozwiązania amerykańskiego producenta, firmy Gojo. Gojo to firma, która powstała już w latach czterdziestych ubiegłego wieku. Od samego początku przedsiębiorstwo koncentrowało się na rozwiązaniach, których celem było zapewnienie skutecznej dezynfekcji rąk.

Gojo – historia znanej marki

Marka Gojo to unikalne połączenie innowacyjnych rozwiązań i długiej tradycyjni. Firma powstała w latach czterdziestych ubiegłego wieku. Założyciele firmy, Goldie i Jerry Lippman, od początku szukali sposobu na skuteczne, delikatne, a przy tym higieniczne usuwanie zabrudzeń z rąk. Dość szybko oferowany przez Lippmanów środek czyszczący zyskał na popularności. Aby pozyskać nowych klientów, firma wypuściła już w latach pięćdziesiątych pierwszy dozownik (który został zresztą opatentowany) – było to rozwiązanie, dzięki któremu można było ławo kontrolować ilość zużywanego środka czyszczącego, a tym samym ograniczenie jego zużycia. Początkowo produkty Gojo dedykowane były przede wszystkim mechanikom samochodowym, stąd też ich sprzedaż odbywała się głównie na stacjach benzynowych. Z czasem jednak sytuacja się zmieniła. Firma znalazła wielu nowych odbiorców. Preparaty Gojo zaczęły być wykorzystane w wielu branżach, w których efektywne mycie rąk jest szczególnie istotne, czyli np. w służbie zdrowia oraz przetwórstwie żywności.

Gojo – profesjonalne produkty pielęgnacyjne i akcesoria

Firma Gojo od dziesięcioleci koncentruje się na tym, aby dostarczać swoim klientom jak najlepsze rozwiązanie, które sprzyjają utrzymaniu higieny oraz zdrowej skóry rąk. Z czasem firma wprowadziła na rynek innowacyjne produkty takie jak np. antybakteryjne mydło, który łatwo usuwa zabrudzenia i chroni przed drobnoustrojami, wysokiej jakości żel pod prysznic w piance, a także bardzo wygodne w użyciu mydło w pianie. A to bynajmniej nie wszystko. Amerykański producent zadbał także i o to, by użytkowanie jego produktów było komfortowe, w związku z tym wprowadzone zostały na rynek nowoczesne dozowniki do mydła, także bardzo popularne modele automatyczne.

Higieniczne mycie rąk a oferta firmy Gojo

Dlaczego właściwie warto postawić na produkty Gojo, gdy chodzi o higieniczne i skuteczne mycie rąk? Ich twórcy wiedzą, jak ważna jest właściwa pielęgnacja dłoni, dlatego też oferowane mydła i żele są nadzwyczaj przyjazne ludzkiej skórze. Oferta Gojo obejmuje nowoczesne preparaty, które nie tylko usuwają zabrudzenia, ale także poprawiają stan skóry, jeśli są użytkowane systematycznie. Chodzi o produkty przyjazne środowisku naturalnemu. Niezależnie od tego, czy chodzi o nowoczesne mydło w pianie czy może jakiś żel pod prysznic w piance marki Gojo, mamy do czynienia z produktami, które wzbogacone zostały naturalnymi roślinnymi ekstraktami. To przekłada się nie tylko na ich skuteczność, ale także i na przyjemny zapach.

Bezdotykowy dozownik do mydła Gojo to znakomity pomysł!

Jak już wspomnieliśmy, amerykańska firma Gojo oferuje nie tylko preparaty do mycia rąk, ale także i dozowniki do nich. Ze swej strony rekomendujemy Państwu nowoczesny bezdotykowy dozownik do mydła Gojo, który jest idealnym rozwiązaniem do łazienek ogólnodostępnych, z których każdego dnia korzysta wiele osób (czasami mówimy nawet o setkach osób, np. w dużych centrach handlowych). W tej chwili można zdecydować się na automatyczny dozownik do mydła w różnych kolorach, co oznacza, że jego dopasowanie do stylu aranżacji konkretnej łazienki nie będzie zbyt problematyczne.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl