Faneco - Sklep internetowy - Wyposażenie toalet publicznych

Firma Faneco to polski producent szeroko pojętego wyposażenia toalet i łazienek ogólnodostępnych. Firma od dawna dostarcza nowoczesne rozwiązania dla podmiotów reprezentujących różne sektory, jak chociażby gastronomia, administracja, hotelarstwo, służba zdrowia, szkolnictwo itd. Wszyscy wiemy bardzo dobrze, że w przypadku toalet publicznych bardzo ważne jest utrzymanie higieny. W przeciwnym razie może dojść do rozprzestrzeniania się zarazków. Z pomocą przyjdą nowatorskie rozwiązania Faneco.

Faneco – profesjonalne wyposażenie toalet publicznych

Firma Faneco to dostawca profesjonalnych akcesoriów, które przydadzą się w każdej łazience wykorzystywanej publicznie. Oferowane przez Faneco wyposażenie toalet publicznych obejmuje na chwilę obecną: dozowniki mydła, pojemniki na ręczniki papierowe oraz papier toaletowy, suszarki do rąk (rozwiązanie sprzyjające zachowaniu wysokich standardów higieny), wyposażenie toalet dla osób niepełnosprawnych, nowoczesne przewijaki itd. Warto nadmienić, że Faneco może zaproponować swoim klientom wyposażenie toalet publicznych, które wykonane zostało z najlepszych materiałów, w tym także i ze stali szlachetnej. Chodzi tutaj zwłaszcza o umywalki, pisuary, misy WC itd.

Suszarki do rąk Faneco – najwyższa funkcjonalność

Jeśli już chodzi o nowoczesne wyposażenie toalet i łazienek publicznych firmy Faneco, na szczególną uwagę zasługują nowoczesne, bardzo funkcjonalne suszarki do rąk. Dlaczego suszarki do rąk to dobry wybór? Zastosowanie suszarki w toaletach ogólnodostępnych można wytłumaczyć względami higienicznymi. Na chwilę obecną producent oferuje suszarki do rąk o różnych parametrach, różnej wydajności – zarówno w plastikowych, jak i wykonanych ze stali nierdzewnej obudowach. Wszystkie suszarki do rąk Faneco są urządzeniami ekonomicznymi, działającymi bezawaryjnie, których design odpowiada obecnym standardom. To nowoczesne suszarki do rąk, które wyposażono oczywiście w czujnik ruchu. Dostępne obecnie modele suszarek polskiego producenta to ekonomiczna alternatywa dla tradycyjnie wykorzystywanych ręczników papierowych. Warto nadmienić, że Faneco może zaoferować suszarki do rąk dostosowane wizualne do innych akcesoriów łazienkowych.

Wysokiej klasy dozowniki na ręczniki papierowe Faneco

Oferta Faneco obejmuje także nowoczesne, atrakcyjne dla oka dozowniki na ręczniki papierowe. To rozwiązanie, które ciągle jeszcze ma wielu zwolenników. Tego rodzaju dozowniki są nie tylko bardzo praktyczne, mogą być także atrakcyjnym dodatkiem do każdej aranżacji łazienki. Pojemniki na ręczniki papierowe są tak skonstruowane, że dozują precyzyjnie ilość papieru potrzebnego do jednorazowego użytku. Jeśli już chodzi o dozowniki na ręczniki papierowe Faneco, są to produkty wykonane z materiałów odpornych na szeroko pojęte uszkodzenia mechaniczne. Dostępne są dozowniki z tworzywa ABS oraz stali nierdzewnej. Oczywiście chronią one skutecznie ręcznik w środku przed wpływem wilgoci.

Nowoczesne dozowniki na papier toaletowy Faneco

Faneco może zaoferować nam także wysokiej jaskości, praktyczne, wytrzymałe dozowniki na papier toaletowy, który utrzymane są w nowoczesnej stylistyce. Firma Faneco dostarcza swoim klientom dozowniki na papier toaletowy, które zostały wykonane albo z plastiku ABS albo ze stali nierdzewnej. Szczególnie ten drugi wariant jest bardzo żywotny. Jednak także i dozowniki na papier toaletowy z tworzywa ABS są bardzo wytrzymałe, zatem jak najbardziej nadają się do zastosowania w toaletach ogólnodostępnych. Producent dostarcza dozowników, które dostosowane są rozmiarami do różnych rolek papieru toaletowego – zarówno o średnicy 29 cm, jak o 18/19 cm,.

Dozowniki do mydła Faneco

Z racji tego, że Faneco to producent profesjonalnego wyposażenia toalet i łazienek publicznych, w jego ofercie nie mogłoby zabraknąć nowoczesnych dozowników do mydła. To zdecydowanie jeden z najbardziej typowych elementów wyposażenia łazienek w centrach handlowych, szkołach, placówkach medycznych, hotelach itd. Dozowniki do mydła Faneco to rozwiązania funkcjonalne, estetyczne i wytrzymałe. Faneco obejmuje dozowniki do mydła w różnych rozmiarach, które wyróżniają się interesującym wzornictwem. To idealne rozwiązanie, jeśli zależy nam na skutecznym ograniczeniu rozprzestrzeniania się mikroorganizmów chorobotwórczych w łazience.

Faneco

Suszarka do rąk 1200 W Halny Faneco Suszarka do rąk 1200 W Halny Faneco
Producent: Faneco
Cena:

159,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl